EKIPA

ks. Bartosz Rojna

25 maja 2017 roku przyjął z rąk abp. Stanisława Gądeckiego święcenia kapłańskie.Pochodzi z Obornik, a od 1 lipca br. skierowany do parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowym Tomyślu. Z AKMem związany od 2012 roku.
Na hasło swojego kapłaństwa obrał słowa Postępujcie drogą miłości ! (Ef 5,2)Anna Dzik
Poznańska pyra od urodzenia. Dusza starego wędrowca, uwięziona w ciele dziecka, błądząca pomiędzy matematyką, a muzyką.
Lubi czytać, podróżować, uczyć się nowych języków i rzeczy, nieustannie śpiewać i gotować,  a jeszcze bardziej później to zjadać.
Dużo się uśmiecha bo przecież jutro może nie mieć zębów.
W pracę na doświadczeniu chciałaby włożyć swoją pasję do życia i dzikość serca. 

Z AKM związana od kwietnia 2016.
Katarzyna Wierzbińska

Studentka muzykologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, pochodząca z Gniezna. Oprócz AKM-u związana z Duszpasterstwem św. Rocha. 
Jej pasją jest muzyka a w szczególności gra na fortepianie, śpiew i dyrygentura. Możną ją usłyszeć w kameralnym chórze MUSICA VIVA.
Uwielbia czytać książki, zwłaszcza literaturę XIX-wieczną, spędzać czas z przyjaciółmi oraz jeździć na rolkach.


                                  
Kamila Krzewina
Studentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu
(dla niewtajemniczonych: Kamila jest pasjonatką malarstwa, rysunku, tkaniny i fotografii - czemu nie szczędzi swojej krytyki), której hobby stały się liczne lekcje (PJM) polskiego języka migowego.

 

Klaudia Krzewina
Od tego roku akademickiego, szczęśliwa studentka teologii, która żadnej pracy się nie boi, zarażająca wszystkich swoim pozytywnym nastawieniem i uśmiechem.kl. Tomasz Wośkowiak
Kleryk po drugim roku formacji w Arcybiskupim Seminarium Duchownym w Poznaniu i student Wydziału Teologicznego na Uniwersytecie Adama Mickiewicza.
Coś o sobie - introwertyk, umysł ścisły i techniczny, niedoszły inżynier. Czasem potrzebuję ciszy lub towarzystwa dobrych znajomych, najlepiej w nietkniętym przez człowieka środowisku, jak góry. Wciąż nie mogę przyzwyczaić się do spędzania wakacji bez wędki w ręku. :) Interesuję się osobą będącą obok mnie. ;) Przez kilka ostatnich lat moją główną pasją jest życie wiarą.
kl. Wojciech Nowak
Pochodzę z parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Kołdrąbiu; jestem klerykiem Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu, który powoli kieruje się na trzeci rok formacji. Moim głównym zadaniem jest pogłębianie więzi z Chrystusem, który jak ufam, zaprosił mnie do podążania po seminaryjnych ścieżkach. Zainteresowania misyjne realizuję poprzez zaangażowanie w Kleryckie Koło Misyjne oraz Akademickie Koło Misjologiczne. Ponadto lubię rekreacyjnie pobiegać, pojeździć rowerem, rozwijać pasję historyczną… 
Z uśmiechem na twarzy odliczam dni do wyjazdu na jerozolimskie doświadczenie misyjne.


kl. Oskar Siwak
Pochodzę z Parafii pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Poznaniu. Jestem klerykiem po drugim roku formacji w Arcybiskupim Seminarium Duchownym w Poznaniu, a zarazem studentem na Wydziale Teologicznym UAM. Interesuję się naukami społecznymi i życiem Kościoła - lokalnego i powszechnego, co wyraża się szczególnie poprzez przynależność do Kleryckiego Koła Misyjnego i Akademickiego Koła Misjologicznego.
Mam nadzieję, że doświadczenie w Jerozolimie, które samo w sobie jest wydarzeniem niecodziennym, pomnoży we mnie zapał misyjny, tak aby iść i głosić Chrystusa w codzienności, bo przecież misja nie zaczyna się na odległych kontynentach, ale tu i teraz! :)